A
A A A
a A

საფინანსო დეპარტამენტი

დეპარტამენტის უფროსი - ოთარ ბუსკივაძე

 

სახელმწიფო შესყიდვების განყოფილება

განყოფილების უფროსი თეა ხუხია
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გიორგი ლიპარტია
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბექა ბეგიაშვილი
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გიორგი გაბაშვილი
პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი გიორგი ტარსაიძე
პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი გურამ დიღმელაშვილი

 

მატერიალურ-ტექნიკური რესურსების მართვის განყოფილება

განყოფილების უფროსი ჯანსუღ კორძაია
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ვახტანგ კვატაშიძე
მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი შოთა ბოკუჩავა
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ალექსანდრე ქავთარაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი მალხაზ დალაქიშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ია ბრეგვაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ნათელა დევიძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ლიანა მუხურაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი მარინა მჟავია
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი მანანა სამხარაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი შაშიდა სოინ ოღლი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი სარქის კარაპეტიანი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ვარლამ ყურაშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი შოთა არჯევანიძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი დიმიტრი ნიკოლაიშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ზაზა კასპელაშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი მერაბ მაჭავარიანი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ავთანდილ ჯინჭარაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი მიხეილ მირზაშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი დავით კოხრეიძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი იოსებ კიკნაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი კახაბერ გელენიძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ლერი მჭედლიშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ვასილ რევაზიშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ავთანდილ მიქელაძე
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი დავით გამრეკელაშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ზაქარია ონოფრიშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ტასო სიბაშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი ცირა უთალიშვილი
შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი გიორგი აბჟანდაძე

 

ბიუჯეტის მართვის, ფინანსური აღრიცხვისა და ანგარიშგების განყოფილება

განყოფილების უფროსი შორენა კუნდუხაშვილი
მთავარი ბუღალტერი ელენე ვაშაძე
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ნათია ფოფხაძე
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი შალვა რაზმაძე
მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ანა ცეცაძე
პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი აჩიკო პაპიაშვილი
პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი დარეჯან ქენქაძე